Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 3.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 87 × 28 × 19 cm |
| Is Electric | No battery |
| Power Source | Electric |
| Model Number | 1151 |
| Dimensions | 660x180x110mm |
| Remote Control | Yes |
| Material | FIBERGLASS |
| Recommend Age | 14+y |
| Origin | Mainland China |
| Type | Boat & Ship |
| Features | REMOTE CONTROL |
Instock
There are no reviews yet.