Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 111 kg |
|---|---|
| Dimensions | 80 × 50 × 70 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Dimensions (L x W x H (Inches) | 82*50*70CM |
| Accessories | Flat Beater |
| Mixing Bowl Material | STAINLESS STEEL |
| Housing | STAINLESS STEEL |
| Model Number | SA-NC-25 |
| Feature | Tilt-Head Design |
| Structure | Stand / Table |
| Certification | CE |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | 500w |
| Brand Name | SANWOKI |
| Origin | Mainland China |
| model | SA-NC-25 |
| voltage | 110v/220v |
| power | 1500w |
| capacity | 15kg |
| material | stainless steel |
| machine size | 82*50*70CM |
| N.W | 83KG |
| G.W | 97KG |
Instock
There are no reviews yet.