Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.609 kg |
|---|---|
| Dimensions | 25 × 14 × 11 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Cup Body Material | Plastic |
| Charging Port Shape | Round |
| Model Number | Z1 |
| Blade Material | STAINLESS STEEL |
| Housing Material | Plastic |
| Shape of Charging Port | Round |
| Pulp Container Volume | 0.5L-1L |
| Function | Juicing, Ice Crushing, Milk Shake, Mixing |
| Laying Method | Mini |
| Speed Adjustment | One Gear |
| Type | Twin-Gear (Triturating) Juicer |
| Certification | EMC |
| Power (W) | <200W |
| Capacity | <500ml |
| Brand Name | CREAROMA |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.