Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.6 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 20 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Cup Body Material | Plastic |
| Charging Port Shape | Round |
| Model Number | XB-B4 |
| Blade Material | STAINLESS STEEL |
| Rating (Rpm) | >22001Rpm |
| Dimensions (L x W x H (Inches) | 450 |
| Housing Material | Plastic |
| Shape of Charging Port | CRESCENT |
| Pulp Container Volume | < 500ml |
| Function | Juicing, Meat Mincing, Milk Shake, Mixing |
| Laying Method | Mini |
| Speed Adjustment | No Selection |
| Type | Citrus Juicer |
| Certification | CB, CE |
| Power (W) | 40w |
| Capacity | <500ml |
| Brand Name | HoBaShv |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.