Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.603 kg |
|---|---|
| Dimensions | 24 × 10 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Cup Body Material | Plastic |
| Charging Port Shape | Round |
| Model Number | z1 |
| Blade Material | STAINLESS STEEL |
| Rating (Rpm) | 18000Rpm |
| Dimensions (L x W x H (Inches) | 9 * 21cm |
| Housing Material | Plastic |
| Shape of Charging Port | Round |
| Pulp Container Volume | < 500ml |
| Function | Juicing, Ice Crushing, Milk Shake |
| Laying Method | Hand Held |
| Speed Adjustment | One Gear |
| Type | Centrifugal Juicer |
| Certification | CE, EMC, ROHS |
| Power (W) | 60w |
| Capacity | 350ml |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.