Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.65 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 15 cm |
| Cup Body Material | TRITAN Material, TRITAN Material |
| Charging Port Shape | Round, Round |
| Model Number | MK-198, MK-198 |
| Rating (Rpm) | 43Rpm, 43Rpm |
| Housing Material | Food Grade ABS, Food Grade ABS |
| Shape of Charging Port | Round, Round |
| Pulp Container Volume | < 500ml, < 500ml |
| Function | Juicing, Automatic Pulp Ejection, Soya-bean Milk, Automatic Pulp Ejection, Juicing, Soya-bean Milk |
| Laying Method | Mini, Mini |
| Speed Adjustment | No Selection |
| Type | Centrifugal Juicer |
| Certification | CB, 3C |
| Power (W) | 100w |
| Capacity | <400ml |
| Brand Name | HQRG |
| Origin | Mainland China |
| Blade Material | Other |
Instock
There are no reviews yet.