Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 29 × 20 × 35 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Shape of Charging Port | Round |
| Pulp Container Volume | < 500ml |
| Function | Automatic Pulp Ejection, Juicing, Milk Shake |
| Laying Method | Table |
| Speed Adjustment | Two Gears |
| Type | Home Juicer |
| Certification | other |
| Power (W) | 250w |
| Capacity | 500-1000ml |
| Brand Name | YunlinLi |
| Origin | Mainland China |
| Name | Home Juicer |
| Voltage | 220v50hz |
| Power | 250w |
| Cup volume | 500ml |
| Max speed of the juicer | 15001-18000r / min |
| Product size | 340*30mm |
Instock
There are no reviews yet.