Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 3.6 kg |
|---|---|
| Dimensions | 39 × 39 × 19 cm |
| Cup Body Material | TRITAN Material |
| Charging Port Shape | Round |
| Model Number | M5 Original Juice Machine |
| Blade Material | Obsidian iron |
| Rating (Rpm) | 43Rpm |
| Dimensions (L x W x H (Inches) | 15.28*6.89*6.89 in |
| Housing Material | Food Grade ABS |
| Shape of Charging Port | Round |
| Pulp Container Volume | 0.5L-1L |
| Function | Automatic Pulp Ejection, Juicing, Mixing, Soya-bean Milk, Ice Cream |
| Laying Method | Table |
| Speed Adjustment | No Selection |
| Type | Centrifugal Juicer |
| Certification | CB, 3C |
| Power (W) | 200w |
| Capacity | 500ml |
| Brand Name | MAGIC SEAL |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.