Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.6 kg |
|---|---|
| Dimensions | 9 × 9 × 23 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Cup Body Material | Plastic |
| Charging Port Shape | Round |
| Model Number | KS-FSV8 |
| Blade Material | STAINLESS STEEL |
| Rating (Rpm) | 20001-22000Rpm |
| Housing Material | Plastic |
| Shape of Charging Port | Round |
| Function | Automatic Pulp Ejection |
| Laying Method | Hand Held |
| Speed Adjustment | No Selection |
| Certification | CE |
| Power (W) | 50w |
| Capacity | <500ml |
| Brand Name | NoEnName_Null |
| Origin | Mainland China |
| Feature 1 | Mixer machine |
| Feature 2 | Portable blender |
| Feature 3 | juicer |
| Feature 4 | juicer machine |
| Feature 5 | Kitchen blenders |
| Feature 6 | Portable blender |
| Feature 7 | Blender |
| Feature 8 | Juice extractor |
| Feature 9 | kitchen and home |
| Feature 10 | Portable blender smoothies |
Instock
There are no reviews yet.