Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 50 kg |
|---|---|
| Dimensions | 60 × 42 × 57 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Certification | CE |
| Power (W) | 501-800W |
| Capacity | >2001ml |
| Brand Name | VEVOR, VEVOR |
| Origin | Mainland China |
| Rated Power | 800W |
| Control Mode | Automatic Pressure Adjustment |
| Production Efficiency | 661 lbs/h (300 kg/h) |
| Main Material | SUS304 Rollers + Housing |
| Net Weight | 123.7 lbs / 56.1 kg |
Instock
There are no reviews yet.