Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 2.8 kg |
|---|---|
| Dimensions | 34 × 25 × 15 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Charging Port Shape | Round |
| Blade Material | STAINLESS STEEL |
| Dimensions (L x W x H (Inches) | 290*210*100mm |
| Housing Material | STAINLESS STEEL |
| Shape of Charging Port | Round |
| Pulp Container Volume | 0.5L-1L |
| Function | Automatic Pulp Ejection, Juicing |
| Laying Method | Table |
| Speed Adjustment | Manual |
| Type | Wheatgrass Juicer |
| Certification | CE |
| Power (W) | 1w |
| Capacity | <500ml |
| Brand Name | Biolomix |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.