Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.22 kg |
|---|---|
| Dimensions | 27 × 19 × 15 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Cup Body Material | Plastic |
| Housing Material | Plastic |
| Pulp Container Volume | < 500ml |
| Laying Method | Mini |
| Certification | none |
| Power (W) | <200W |
| Capacity | <400ml |
| Brand Name | no_brand |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.