Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 33 × 21 × 31 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Power (W) | 1 |
| Capacity | 500-1000ml |
| Brand Name | HAOYUNMA |
| Origin | US(Origin) |
| Jar Configuration | 1.5 Liter Jar, 1.0 Liter Jar, 0.5L Chutney Jar |
| Brand | Preethi |
Instock
There are no reviews yet.