Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.783 kg |
|---|---|
| Dimensions | 31 × 12 × 12 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Cup Body Material | Plastic |
| Charging Port Shape | Round |
| Model Number | HD-10 |
| Blade Material | STAINLESS STEEL |
| Rating (Rpm) | 20001-22000Rpm |
| Dimensions (L x W x H (Inches) | 10*3.4*3.4 |
| Housing Material | Plastic |
| Shape of Charging Port | Round |
| Pulp Container Volume | 0.5L-1L |
| Function | Juicing, Ice Crushing, STIRRING, Milk Shake, Solid Food |
| Laying Method | Mini |
| Speed Adjustment | One Gear |
| Certification | CE, EMC, ETL, LFGB, ROHS |
| Power (W) | 360W |
| Capacity | 700ml |
| Brand Name | KIRAINAFLY |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.