Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 12 × 12 × 12 cm |
| Cup Body Material | TRITAN Material |
| Charging Port Shape | Round |
| Blade Material | STAINLESS STEEL |
| Rating (Rpm) | >22001Rpm |
| Housing Material | Plastic |
| Shape of Charging Port | Round |
| Function | Automatic Pulp Ejection |
| Laying Method | Mini |
| Speed Adjustment | No Selection |
| Certification | CE |
| Power (W) | 201-500W |
| Capacity | <500ml |
| Brand Name | siwenyeden |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.