Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 3.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 41 × 31 × 18 cm |
| Cup Body Material | TRITAN Material |
| Charging Port Shape | Round |
| Model Number | MOKKOM Slow Juicer |
| Blade Material | Other |
| Rating (Rpm) | 60Rpm |
| Dimensions (L x W x H (Inches) | 17.76*7.09*7.09 in |
| Housing Material | Food Grade ABS |
| Shape of Charging Port | Round |
| Pulp Container Volume | < 500ml |
| Function | Automatic Pulp Ejection, Juicing |
| Laying Method | Table |
| Speed Adjustment | No Selection |
| Type | Single Gear (Masticating) Juicer |
| Certification | CB, CE |
| Power (W) | 200w |
| Capacity | 500ml |
| Brand Name | MAGIC SEAL |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.