Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 27 kg |
|---|---|
| Dimensions | 37 × 36 × 47 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Power (W) | 501-800W |
| Capacity | 500-1000ml, 500ml |
| Brand Name | XMSJ |
| Origin | Mainland China |
| After-sales Service Provided | Return and Replacement |
| Warranty | 1 Year |
| Application | Commercial, Household |
| Power Source | Electric |
| App-Controlled | NO |
| Type | Slow Juicer |
| Function | Multifunctional |
| Voltage (V) | 220-240 |
| Place of Origin | China |
| Product name | Electric Fruit Juicer |
| Usage | Kitchen Appliance Juicer Machine |
| Material | Plastic+stainless Steel |
| Power supply | 350W |
| Packing | 2pcs/master Box |
| Juicer type | Fruit Juicer Extractor |
| Weight | 3.55kg |
| Pack Size | 31.1*17*45.2CM |
| NET WEIGHT | 7.5KG |
Instock
There are no reviews yet.