Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.8 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 14 × 11 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Cup Body Material | Plastic |
| Model Number | HD-10 |
| Blade Material | STAINLESS STEEL |
| Rating (Rpm) | 20001-22000Rpm |
| Dimensions (L x W x H (Inches) | 27*10cm |
| Housing Material | Food Grade ABS |
| Function | Automatic Pulp Ejection |
| Laying Method | Table |
| Power (W) | 360W |
| Capacity | 700ml |
| Brand Name | newyues |
| Origin | Mainland China |
| Working Voltage | 12V |
| Battery Capacity | 6000mAH |
| Bottle Capacity | 700ml |
Instock
There are no reviews yet.