Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.793 kg |
|---|---|
| Dimensions | 25 × 13 × 12 cm |
| Function | Automatic Pulp Ejection |
| Power (W) | 50w |
| Capacity | <500ml |
| Brand Name | DUTRIEUX |
| Origin | Mainland China |
| Feature | electric lemon juicer |
| Feature 1 | Portable Electric Juicer |
| Feature 2 | Multifunction Fruit Juicer |
| Feature 3 | Household Orange Lemon Blender |
| Feature 4 | Kitchen Automatic Fresh Squeezer |
| Feature 5 | Multifunctional Household Juice Machine |
| Feature 6 | Mini Electric Juicer Mixer |
Instock
There are no reviews yet.