Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.457 kg |
|---|---|
| Dimensions | 19 × 17 × 11 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Function | Automatic Pulp Ejection |
| Power (W) | 40w |
| Capacity | 500ml |
| Brand Name | MOMOTOU |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.