Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 12 kg |
|---|---|
| Dimensions | 161 × 176 × 362 cm |
| Power (W) | <200W |
| Capacity | 500-1000ml, 1.5 Pounds |
| Brand Name | PDQ |
| Origin | US(Origin) |
| Brand | Ninja |
| Special Feature | Pre-Programmed, Single Serve, Compact, Removable Blade |
| Product Dimensions | 6.34"D x 6.93"W x 14.29"H |
Instock
There are no reviews yet.