Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 6 kg |
|---|---|
| Dimensions | 50 × 20 × 20 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Cup Body Material | Plastic |
| Charging Port Shape | Round |
| Model Number | JE-46 |
| Dimensions (L x W x H (Inches) | 41*18*15 |
| Housing Material | Plastic |
| Shape of Charging Port | Round |
| Function | Automatic Pulp Ejection, Juicing |
| Laying Method | Table |
| Speed Adjustment | No Selection |
| Type | Citrus Juicer |
| Certification | CE |
| Power (W) | 200w |
| Capacity | 1200ml |
| Brand Name | FUWODA |
| Origin | Mainland China |
| Voltage | 220V |
| Power | 200W |
Instock
There are no reviews yet.