Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.127 kg |
|---|---|
| Dimensions | 13 × 13 × 4 cm |
| Cup Body Material | Plastic |
| Dimensions (L x W x H (Inches) | 13.5×13.5×4.5cm |
| Shape of Charging Port | Round |
| Function | Automatic Pulp Ejection |
| Power (W) | 5w |
| Capacity | <400ml |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.