Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.6 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| Cup Body Material | Plastic |
| Model Number | 2000E-2 |
| Blade Material | electric orange juicer |
| Rating (Rpm) | <12000Rpm |
| Dimensions (L x W x H (Inches) | electric orange juicer |
| Housing Material | Plastic |
| Pulp Container Volume | < 500ml |
| Function | Automatic Pulp Ejection |
| Laying Method | Table |
| Speed Adjustment | No Selection |
| Type | electric orange juicer |
| Certification | CE |
| Power (W) | <200W |
| Capacity | <400ml |
| Brand Name | BEIJAMEI |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.