Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 28 kg |
|---|---|
| Dimensions | 50 × 40 × 56 cm |
| Cup Body Material | Glass |
| Charging Port Shape | Oval |
| Model Number | 11111 |
| Blade Material | Alloy |
| Rating (Rpm) | 80Rpm |
| Dimensions (L x W x H (Inches) | 33*33*49cm |
| Housing Material | Plastic |
| Shape of Charging Port | Round |
| Pulp Container Volume | < 500ml |
| Function | Automatic Pulp Ejection |
| Laying Method | Table |
| Speed Adjustment | No Selection |
| Type | Citrus Juicer |
| Certification | CE |
| Power (W) | 100w |
| Capacity | <400ml |
| Brand Name | JAGDE |
| Origin | Mainland China |
| N.W | 25KG |
| Dimension | 33*33*49cm |
| Power | 100W |
Instock
There are no reviews yet.