Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.348 kg |
|---|---|
| Dimensions | 24 × 11 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Shape of Charging Port | Round |
| Function | Automatic Pulp Ejection |
| Certification | CE |
| Power (W) | 40w |
| Capacity | <500ml |
| Brand Name | GuLuGuLu |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.