Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 15 kg |
|---|---|
| Dimensions | 58 × 42 × 29 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Blade Material | STAINLESS STEEL |
| Rating (Rpm) | 15001-18000Rpm |
| Dimensions (L x W x H (Inches) | 18x30x46cm |
| Housing Material | STAINLESS STEEL |
| Function | Juicing |
| Laying Method | Table |
| Speed Adjustment | Manual |
| Type | Juice blender |
| Power (W) | 60w |
| Capacity | 1501-2000ml |
| Brand Name | LZHZXY |
| Origin | Mainland China |
| Product number | JD2029B |
Instock
There are no reviews yet.