Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 9 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 35 × 20 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Cup Body Material | STAINLESS STEEL |
| Charging Port Shape | Round |
| Model Number | LAJ01 |
| Blade Material | STAINLESS STEEL |
| Rating (Rpm) | <12000Rpm |
| Dimensions (L x W x H (Inches) | Orange juicer |
| Housing Material | STAINLESS STEEL |
| Shape of Charging Port | Round |
| Pulp Container Volume | < 500ml |
| Function | Juicing |
| Laying Method | Table |
| Speed Adjustment | No Selection |
| Type | Citrus Juicer |
| Certification | CE |
| Power (W) | 200w |
| Capacity | <500ml |
| Brand Name | BEIJAMEI |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.