Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 12 kg |
|---|---|
| Dimensions | 52 × 33 × 22 cm |
| Cup Body Material | STAINLESS STEEL |
| Charging Port Shape | Round |
| Model Number | D82 |
| Blade Material | STAINLESS STEEL |
| Rating (Rpm) | <12000Rpm |
| Dimensions (L x W x H (Inches) | 52 * 33 * 22cm |
| Housing Material | STAINLESS STEEL |
| Shape of Charging Port | Round |
| Pulp Container Volume | > 2.001L |
| Function | Juicing, Vegetable cutting |
| Laying Method | Table |
| Speed Adjustment | No Selection |
| Type | Citrus Juicer |
| Certification | CE |
| Power (W) | <200W |
| Capacity | >1501ml |
| Brand Name | BURUIMU |
| Origin | Mainland China |
| Voltage: | 220v/110v |
| Power | 55W |
| Machine weight | 13kg |
Instock
There are no reviews yet.