Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 6 kg |
|---|---|
| Dimensions | 60 × 30 × 30 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Is Electric | lithium battery |
| Barcode | No |
| Certification | CE |
| Power Source | Electric |
| Design | Cruises |
| Controller Mode | MODE2 |
| Flight Time | 120min |
| Remote Distance | 500m |
| Dimensions | 61.2*34*27.5cm |
| Max Speed | 9KM/H |
| Charging Time | 150min |
| Frequency | 2.4G |
| State of Assembly | Ready-to-Go |
| Remote Control | No |
| Material | Metal, Plastic |
| Brand Name | EVYVKV |
| Recommend Age | 14+y |
| Origin | Mainland China |
| Type | Boat & Ship |
| Features | REMOTE CONTROL |
Instock
There are no reviews yet.