Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 5 × 5 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Blade Material | STAINLESS STEEL |
| Function | Juicing, Milk Shake, Mixing |
| Laying Method | Mini |
| Power (W) | 200w |
| Capacity | <500ml |
| Brand Name | NoEnName_Null |
| Origin | US(Origin) |
| Blender Type | Personal Blenders |
| Number of Speeds | 1 |
| Cord Length | 29.5 in |
| Assembled Product Weight | 1.7 lb |
| Assembled Product Dimensions (L x W x H) | 4.25 x 4.25 x 5.37 Inches |
Instock
There are no reviews yet.