Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.9 kg |
|---|---|
| Dimensions | 28 × 14 × 14 cm |
| Function | Automatic Pulp Ejection |
| Power (W) | <200W |
| Capacity | <500ml, 0.3L (included)-0.5L (not included) |
| Brand Name | NoEnName_Null |
| Origin | Mainland China |
| Power Mode | USB Charging |
| Operating Voltage | ≤36V |
| Battery Properties | Rechargeable Battery |
| Body Material | Plastic |
| Cup Material | Food Grade ABS |
| Heating Method | No Heating |
| Control Method | Push Button Type |
| Special Features | Detachable |
| Battery Capacity (mAh) | 1500 |
Instock
There are no reviews yet.