Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 35 kg |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 40 × 40 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Cup Body Material | Metal |
| Charging Port Shape | Round |
| Model Number | GZJ-250 |
| Blade Material | Alloy |
| Rating (Rpm) | 80Rpm |
| Dimensions (L x W x H (Inches) | 375*340*375mm |
| Housing Material | Metal |
| Shape of Charging Port | Round |
| Pulp Container Volume | 0.5L-1L |
| Function | Juicing |
| Laying Method | Table |
| Speed Adjustment | Manual |
| Type | Twin-Gear (Triturating) Juicer |
| Certification | None |
| Power (W) | Manual |
| Capacity | <500ml |
| Brand Name | XEOLEO |
| Origin | Mainland China |
| Roll width (mm) | 100 |
| Roller diameter (mm) | 73 |
Instock
There are no reviews yet.