Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.6 kg |
|---|---|
| Dimensions | 27 × 12 × 12 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Function | Juicing, Ice Crushing, Milk Shake, Mixing |
| Power (W) | 80w |
| Capacity | 1001-1500ml |
| Brand Name | Houselin |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.