Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 3.652 kg |
|---|---|
| Dimensions | 48 × 30 × 22 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Function | Automatic Pulp Ejection |
| Certification | CE |
| Power (W) | 201-500W |
| Capacity | <500ml |
| Brand Name | BIAONU |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.