Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.423 kg |
|---|---|
| Dimensions | 22 × 13 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Cup Body Material | Plastic |
| Blade Material | STAINLESS STEEL |
| Pulp Container Volume | < 500ml |
| Function | Automatic Pulp Ejection |
| Certification | CE, ROHS |
| Power (W) | 40w |
| Capacity | <500ml |
| Brand Name | HOMEFISH |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.