Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 9 kg |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 35 × 25 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Cup Body Material | Plastic |
| Charging Port Shape | Round |
| Model Number | JE-B02B |
| Blade Material | STAINLESS STEEL |
| Rating (Rpm) | 43Rpm |
| Dimensions (L x W x H (Inches) | 24*17*48CM |
| Housing Material | Plastic |
| Shape of Charging Port | Round |
| Pulp Container Volume | 1.001L-1.5L |
| Function | Automatic Pulp Ejection |
| Laying Method | Table |
| Speed Adjustment | No Selection |
| Type | Single Gear (Masticating) Juicer |
| Certification | 3C |
| Power (W) | 150W |
| Capacity | 1001-1500ml |
| Brand Name | LZHZXY |
| Origin | Mainland China |
| Name | Juicer |
| Model | JE-B02B |
| Power | 150W |
| Speed | 43rpm |
| Working noise | ≤55dB |
| Voltage | 220V |
| Product number | GL2557 |
Instock
There are no reviews yet.