Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.639 kg |
|---|---|
| Dimensions | 21 × 8 × 8 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Function | Automatic Pulp Ejection |
| Power (W) | 40W |
| Capacity | <500ml |
| Brand Name | XIAOMI |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.