Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 12 × 6 × 6 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Power (W) | <200W |
| Capacity | <500ml |
| Brand Name | NoEnName_Null |
| Origin | Mainland China, Mainland China |
| Blade Material | STAINLESS STEEL |
| Feature | Eco-Friendly |
| Fruit Vegetable Tools Type | Squeezers Reamers |
| Type | Fruit Vegetable Tools |
Instock
There are no reviews yet.