Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.6 kg |
|---|---|
| Dimensions | 8 × 8 × 8 cm |
| Model Number | Supplementary Food Machine |
| Function | Meat Mincing, Solid Food |
| Laying Method | Hand Held |
| Type | Twin-Gear (Triturating) Juicer |
| Certification | none |
| Power (W) | <200W |
| Capacity | 300ml |
| Brand Name | MIJIA |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.