Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.6 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 25 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Charging Port Shape | Round |
| Blade Material | STAINLESS STEEL |
| Function | Automatic Pulp Ejection |
| Laying Method | Hand Held |
| Speed Adjustment | No Selection |
| Certification | 3C, CE |
| Power (W) | 80w |
| Capacity | <500ml |
| Brand Name | JIZHOU |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.