Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 8 kg |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 22 × 44 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Cup Body Material | Plastic |
| Charging Port Shape | Round |
| Model Number | BJ-200 |
| Blade Material | STAINLESS STEEL |
| Rating (Rpm) | <12000Rpm |
| Dimensions (L x W x H (Inches) | 40*22*44cm |
| Housing Material | Plastic |
| Shape of Charging Port | Round |
| Pulp Container Volume | 0.5L-1L |
| Function | Juicing |
| Laying Method | Table |
| Speed Adjustment | No Selection |
| Type | Centrifugal Juicer |
| Certification | 3C |
| Power (W) | 200w |
| Capacity | 500-1000ml |
| Brand Name | LZHZXY |
| Origin | Mainland China |
| Model | BJ-200 |
| Power | 200W |
| Voltage | 220-240V 50/60Hz |
| Speed | 40rpm |
| Weight | 3.85kg |
| Product number | GL0014A |
Instock
There are no reviews yet.