Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.32 kg |
|---|---|
| Dimensions | 9 × 9 × 23 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Cup Body Material | Plastic |
| Charging Port Shape | Round |
| Model Number | ZZJ001 |
| Blade Material | STAINLESS STEEL |
| Rating (Rpm) | 20001-22000Rpm |
| Dimensions (L x W x H (Inches) | 23*7.3*7.3cm |
| Housing Material | Plastic |
| Pulp Container Volume | 0.5L-1L |
| Function | Automatic Pulp Ejection |
| Laying Method | Mini |
| Speed Adjustment | One Gear |
| Type | Single Gear (Masticating) Juicer |
| Certification | CE |
| Power (W) | 40w |
| Capacity | 450 ml |
| Brand Name | DUTRIEUX |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.