Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.611 kg |
|---|---|
| Dimensions | 22 × 12 × 11 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Function | Automatic Pulp Ejection |
| Power (W) | 80w |
| Capacity | <500ml, 350ml |
| Brand Name | NOCCLILI |
| Origin | Mainland China |
| Functions | Juice Extraction |
| Speed | 18000rpm |
| Knife head type | Five or more blades |
| Inner liner material | PC food grade plastic |
| Material | Plastic |
| Is food grade material | Yes |
| Shell technology | ABS+PC plastic |
| Styles | Juice Cup |
| 2024 New Juicer | Rechargeable Juicer |
Instock
There are no reviews yet.