Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 8 kg |
|---|---|
| Dimensions | 36 × 29 × 35 cm |
| Cup Body Material | Glass |
| Charging Port Shape | Round |
| Model Number | HS-200D |
| Blade Material | STAINLESS STEEL |
| Rating (Rpm) | 20001-22000Rpm |
| Dimensions (L x W x H (Inches) | 20*23*50 |
| Housing Material | Plastic |
| Shape of Charging Port | Round |
| Function | Automatic Pulp Ejection |
| Laying Method | Table |
| Speed Adjustment | >Two Gear |
| Type | Citrus Juicer |
| Certification | GS(消费电子), ROHS, SASO |
| Power (W) | >1500W |
| Capacity | 2000ml |
| Brand Name | YESOK |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.