Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 4 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 30 × 20 cm |
| Housing Material | Plastic |
| Shape of Charging Port | Round |
| Pulp Container Volume | 0.5L-1L |
| Function | Automatic Pulp Ejection, Non-Drip Spout, Juicing, Dry Grinding |
| Laying Method | Mini |
| Speed Adjustment | Two Gears |
| Type | Single Gear (Masticating) Juicer |
| Certification | CE |
| Power (W) | 201-500W |
| Capacity | <500ml, 0.8L |
| Brand Name | SAINTCIAGA |
| Origin | Mainland China |
| Brand | Joyoung/Jiuyang |
| Model | Z5-LZ550 |
| Additional functions of Juicer | Juicing |
| Specification | 1 person (inclusive)-2 person (inclusive) |
| Power type | Power supply type |
| Color classification | White cream White |
| Body material | Plastic |
| Voltage | 220V |
| Power | 120W |
Instock
There are no reviews yet.