Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.589 kg |
|---|---|
| Dimensions | 29 × 10 × 9 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Cup Body Material | Plastic |
| Charging Port Shape | Round |
| Model Number | Electric Juicer |
| Blade Material | STAINLESS STEEL |
| Rating (Rpm) | 15001-18000Rpm |
| Dimensions (L x W x H (Inches) | 255*78*78mm |
| Housing Material | Plastic |
| Shape of Charging Port | Round |
| Pulp Container Volume | < 500ml |
| Function | Juicing, Ice Crushing, Milk Shake, Mixing, Solid Food |
| Laying Method | Mini |
| Speed Adjustment | Manual |
| Certification | CE |
| Power (W) | 25W |
| Capacity | 401-600ml |
| Brand Name | ZRQF |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.