Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.647 kg |
|---|---|
| Dimensions | 22 × 8 × 8 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Cup Body Material | Plastic |
| Charging Port Shape | Round |
| Model Number | MJZZB01PL |
| Blade Material | STAINLESS STEEL |
| Rating (Rpm) | 15001-18000Rpm |
| Dimensions (L x W x H (Inches) | 82*82*205mm |
| Housing Material | Food Grade ABS |
| Shape of Charging Port | Round |
| Pulp Container Volume | 0.5L-1L |
| Function | Juicing, Ice Crushing, STIRRING, Milk Shake, Mixing, Soya-bean Milk, Tofu, Ice Cream |
| Laying Method | Mini |
| Speed Adjustment | Manual |
| Type | Citrus Juicer |
| Certification | CB, CE, EMC |
| Power (W) | 45W |
| Capacity | 300ml |
| Brand Name | XIAOMI |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.