Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 3.601 kg |
|---|---|
| Dimensions | 33 × 28 × 29 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Function | Non-Drip Spout, Juicing, Meat Mincing, Ice Crushing, Dry Grinding, Milk Shake, Mixing, Meat Grinding, Soya-bean Milk, Solid Food, Tofu |
| Certification | CE, ROHS |
| Power (W) | 800W |
| Capacity | 1501-2000ml |
| Brand Name | Houselin |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.