Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 1 × 1 × 1 cm |
| Hign-concerned Chemical | None, None |
| Function | Automatic Pulp Ejection, Automatic Pulp Ejection |
| Power (W) | 200w, 200W |
| Capacity | 500ml, 500ml |
| Brand Name | LIXIU |
| Origin | Mainland China, Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.